Eén van ’s werelds grootste sportorganisaties, de FIFA, gaat een samenwerking aan met het crypto project Algorand. Hiermee wordt Algorand de officiële blockchain-sponsor van het WK in Qatar. Na de aankondiging steeg de ALGO token met meer dan 25 procent.
Is de ApeCoin hype afgelopen?
Volgens de aankondiging zal Algorand het officiële blockchain-platform van FIFA worden. Het platform gaat een blockchain ondersteunde wallet bieden tijdens het evenement, die later dit jaar in Qatar plaats zal vinden. Algorand wordt ook volgend jaar de officiële sponsor van het WK voor vrouwen in Australië en Nieuw-Zeeland.
In de verklaring stond ook dat Algorand de FIFA zal helpen bij het ontwikkelen van zijn strategie voor digitale activa. De FIFA zal op zijn beurt zorgen dat Algorand bekender wordt over de hele wereld. FIFA-voorzitter Gianni Infantino zei het volgende over de samenwerking:
“We zijn verheugd om de samenwerking met Algorand aan te kondigen. De samenwerking is een duidelijke indicatie van FIFA’s toewijding om voortdurend op zoek te gaan naar innovatieve kanalen voor duurzame omzetgroei voor verdere herinvestering terug in voetbal, en zorgt voor transparantie voor onze belanghebbenden en wereldwijde voetbalfans – een belangrijk element van onze visie om voetbal echt mondiaal te maken.”